ClickCease
Strony internetowe Bielsko-Biała

Twoja strona na tablecie i smartfonie

Tworząc stronę internetową kilka lat temu mało kto wiedział, że już w niedługim czasie strona ta będzie przeglądana na wielu urządzeniach mobilnych. Tablety i smartfony na dobre zagościły w naszym życiu i coraz więcej osób z nich korzysta. Dlatego warto zastanowić się czy i jak nasza strona otwiera się na tych urządzeniach.

Dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych można przeprowadzić dwoma drogami. Można stworzyć lżejszą wersję swojej dotychczasowej strony, która będzie zawierała najistotniejsze informacje o naszej firmie i usługach. Będzie to mała wizytówka naszej firmy do przeglądania na smartfonie lub tablecie, uboższa graficznie i tekstowo niż wersja do otwierania na komputerze.

Druga możliwość to stworzenie tak zwanej strony responsywnej. Strona zostaje zaprojektowana w taki sposób, aby sama dostosowywała się do rodzaju urządzenia, na którym jest przeglądana. Jest to technologia Responsive Web Design i gwarantuje, że nasi klienci odszukają na przeglądanej stronie informacji, których w danym momencie i za pomocą danego urządzenia poszukują.

Firma Gvtek IT specjalizuje się w tworzeniu stron responsywnych, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane dostosowaniem swojej strony do przeglądania na urządzeniach mobilnych.Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.