ClickCease

PPUH Arkadia
PPUH Arkadia
2022-06-24

Polecamy współpracę z tą firmą, wszystkie nasze uwagi były uwzględniane, a wątpliwości wyjaśniane. Strona internetowa została dopasowana do naszych potrzeb, a realizacja tego zadania przebiegła sprawnie i szybko.

Mada eM
Mada eM
2021-07-27

Współpracujemy z firmą E-Com Solutions od ponad 3 lat. Nigdy nie zawiedli. Każde zlecenie jest od początku do końca realizowane z ogromną starannością, zaangażowaniem i świetnym efektem końcowym. Zarówno relacje z Panem Maciejem Sikorą, jak i pracownikami (serdecznie pozdrowienia dla Pana Adama Gąsiorowskiego) są bardzo serdeczne i na najwyższym poziomie. Polecam! 🙂

Adam Miotke
Adam Miotke
2021-07-12

Serdecznie polecam usługi firmy informatycznej Pana Macieja Sikory.
Z powierzonego zadania wywiązali się w 100 %. Bardzo miła obsługa pełny profesjonalizm oraz dużo cierpliwości do klienta.Bardzo dobry kontakt w trakcie realizacji projektu .Jeszcze raz gorąco polecam.

MAM ENERGY
MAM ENERGY
2021-06-16

Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem. Profesjonalny wizerunek strony- dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań, bardzo szybki czas realizacji, atrakcyjna cena i przede wszystkim świetny kontakt z wykonawcą.

Artur Pracki
Artur Pracki
2021-06-13

Super kontakt

Kamil Walus
Kamil Walus
2021-02-14

Wszystko przebieglo ok. Bardzo fajny kontakt z Panem Mackiem. Polecam.

PRESTO Andrzej Makowski
PRESTO Andrzej Makowski
2020-11-05

xyz85
xyz85
2020-07-14

Polecam tą firmę z czystym sercem, profesjonalizm, stały kontakt z klientem, szybki czas realizacji.

Mikołaj Gry
Mikołaj Gry
2020-05-14

Jeżeli ktoś szuka ekipy, która będzie słuchała jego głosu, a nie zawsze „wiedziała lepiej” to trafi pod dobry adres. Chłopaki ogarniają robotę, są słowni i przystępni cenowo. Zleciłem im 2 strony na przełomie 2 lat i widzę, że trzymają poziom. Z Maćkiem można konie kraść. Polecam serdecznie.

Tymek Kaliniczen
Tymek Kaliniczen
2020-05-08

Dobra Robota

Sprawdź co piszą o nas klienci

Magdalena – PRZYSTANEK ZIELEŃ

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, olbrzymia wiedza i indywidualne podejście do klienta to cechy całego Zespołu firmy IT Sikora.
Pracownicy firmy IT Sikora konsultowali na bieżąco każdy etap przygotowania strony poczynając od projektu, poprzez identyfikację wizualną, dobór grafiki, kolorystyki i edycji w warstwie tekstowej, tak aby spełniała ona nasze oczekiwania. W mojej ocenie, zaoferowane ciekawe i funkcjonalne rozwiązania zaowocowały znakomitą graficznie, dynamiczną, czytelną, a zarazem intuicyjną i przyjazną dla odbiorcy stroną. Zadanie wykonane terminowo, z dbałością o nasze potrzeby. Polecam

Agnieszka – JASMEDICAL

Firma Usługi Informatyczne Sikora Maciej została mi polecona na etapie poszukiwania projektu sklepu internetowego. Realizacja projektu i wdrożenia sklepu przebiegła sprawnie i terminowo – zgodnie z ustalonym na początku harmonogramem. Współpraca i opieka na każdym etapie realizacji bardzo rzetelna i profesjonalna.

Grzegorz – FOTOGRAF NIERUCHOMOŚCI

Firma Usługi Informatyczne Sikora Maciej została mi polecona.
Cóż mogę napisać.
Z czystym sumieniem POLECAM RÓWNIEŻ.
100% profesjonalizmu.
Sam od 10 lat pracuję w usługach i wiem, że nie każdy zasługuje na polecenie.

Natomiast Firma Usługi Informatyczne Sikora Maciej jak najbardziej zasługuje na to aby ją dalej polecać!!!

Nie obiecują rzeczy nie wykonalnych, jasna i przejrzysta forma współpracy, szybki i miły kontakt, pomoc na każdym etapie powstawania strony internetowej, to cześć pozytywów. Nie sposób pewnie wymienić wszystkich.

Pewnie się kolejny raz powtórzę.
ZDECYDOWANIE POLECAM- ROBIĆ Z NIMI INTERESY TO PRZYJEMNOŚĆ.

Marta – SERWIS BHP

Profesjonalizm, rzetelność, przystępna cena a także innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Firma godna polecenia!

Krzysztof – COMTRADE

Firma Usługi Informatyczne Sikora Maciej jest godnym zaufania partnerem w zakresie usług informatycznych. Usługi świadczone przez firmę są rzetelne, wysokiej jakości i wykonywane w uzgodnionym terminie. W każdej chwili możemy również liczyć na fachową pomoc techniczną co ma duże znaczenie.

Gappersonnel PL and Robert

Very professional company! Really pleased with the services. Maciej and his team are quick, efficient and reliable! Highly recommended when looking for an IT specialists.

Goraco polecam! Bardzo dobry kontakt z klientem, rozsadne rozwiazania IT i innowacyjne strony www.

Jarosław

Realizacja zlecenia strony www przebiegła bardzo dobrze. Szybko, gładko i profesjonalnie. Właściciel firmy zna się na rzeczy i potrafi naprowadzić zamawiającego na odpowiedni dla niego typ strony, co wymaga oprócz wiedzy informatycznej znajomości marketingu. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

CAFE KENYA

Firma solidna, rzetelna. Zlecone zadania realizuje praktycznie od ręki. W przypadku objęcia opieką, daje pełną informację na temat prac wykonanych w danym czasie. Bardzo dobry kontakt.

Anka – AM STUDIO

Współpraca z Firmą Maćka Sikory jest idealna! Panowie wyczarują dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz w błyskawicznym czasie: logo, komputer, programy, najpiękniejszą stronę www, kabelek i jestem pewna, że gdybym potrzebowała np.opiekunki do dziecka to też by się u nich znalazła w 3 sekundy… A to wszystko oczywiście w przystępnych cenach! Pełna profeska, nowoczesne rozwiązania i morze cierpliwości do klienta-laika! Polecam!

Paweł – FARMAKOL

Polecamy firmę “Sikora Maciej Usługi Informatyczne” jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

Kinga – BOMIS

Pan Maciej pełna profeska, miły, rzeczowy, wykonanie perfekcyjne i terminy dotrzymane POLECAM

Gabriela – GOŚCINIEC SZUMNY

Rzetelna firma, profesjonalne i bardzo indywidualne podejście do klientów. Jestem zadowolona zarówno ze strony jak i z obsługi.

Ostatnie realizacjeZostaw numer telefonu. Oddzwonimy.