ClickCease

Przebudowa stron internetowych WWW

Przebudowa stron internetowych Bielsko-Biała

Chciałbyś coś zmienić na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz jak to zrobić?

Zadzwoń 796 346 601 lub napisz biuro@dev.maciejsikora.pl

Posiadasz stronę www, ale straciła ona już na czasie. Nie wszędzie dobrze się wyświetla, przy otwarciu poszczególnych podstron lub grafik pojawiają się błędy. Wszystko idzie do przodu, a technologia www rozwija się dwa razy szybciej niż pozostałe dziedziny życia. Nic zatem dziwnego, że i Twoja witryna po latach wymaga odświeżenia i unowocześnienia. Nasza usługa przebudowy stron internetowych pozwoli Ci te dwa cele zrealizować.

Aktualizacje stron!

W ramach tej usługi oferujemy zaktualizowanej strony do najnowszej wersji. Wyeliminujemy niedziałające skrypty, linki, błędy w grafice czy w wyświetlaniu czcionek lub kolorów. Naprawimy funkcje, które zostały zamienione na inne bądź źle się wyświetlają, przywrócimy porządek w kategoriach i podkategoriach, dostosuje witrynę do wymogów przeglądarek oraz urządzeń mobilnych. Zadbamy o jej nowoczesny i przejrzysty wygląd.

Przebudowa strony od kuchni

Przebudowa stron www pomoże Ci pozbyć się błędów, które zaburzają pracę witryny oraz zmienić ją tak, by była bardziej przejrzysta i czytelna. Spadnie współczynnik odrzuceń ze względu na niedziałające funkcje i błędne działanie elementów strony. Zyskasz nowych klientów, połączysz stronę z mediami społecznościowymi i zoptymalizujesz ją pod kątem wyszukiwania w Google. Dzięki temu odpowiesz na wymaganie najbardziej wymagających użytkowników.

Jak taka przebudowa strony internetowej wygląda od kuchni? Najpierw musimy przeprowadzić analizę, by wiedzieć, co nie działa, co trzeba naprawić, co wymaga przebudowy, ile to wstępnie potrwa i przygotować wycenę, biorąc pod uwagę oczywiście wymagania rynkowe i biznesowe. Następnie przeprowadzamy prace modernizacyjne, wdrażamy gotową witrynę i szkolimy z jej obecnego funkcjonowania.

W naszej ofercie nie brakuje też dodatkowych usług. Przebudowa stron www w Bielsku-Białej to tylko jedna z nich. Poza tym zajmujemy się również przygotowywaniem projektów witryn od podstaw. Tworzymy nowe strony, rejestrując je, wdrażając i testując. Aktualizujemy istniejące już domeny, prowadzimy prace modernizacyjne. Oferujemy również prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads (dawniej Adwords) – zarówno krótkoterminowych, jak i tych zaplanowanych na dłużej. Można też skorzystać z kompleksowej obsługi, w ramach których zapewniamy opiekę na sprzętem, oprogramowaniem oraz regularne audyty.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty?

Zajmujemy się przebudową stron www już od kilku lat. Wiemy, jak powinny takie prace wyglądać, jesteśmy na bieżąco w kwestiach technicznych. Stawiamy na kompleksowość. Robimy wszystko, by modernizowane przez nas strony były intuicyjne, estetycznej i nienaganne technicznie. W tym celu wszystkie kroki omawiamy z klientem, analizujemy różne rozwiązania, tak by dopasować je do zmieniającego się świata i potrzeb rynku. Przy tym wyróżnia nas terminowość, fachowość oraz solidność.

Nie musisz już tracić klientów przez nieaktualną stronę, pełną błędów i niedziałających skryptów. Spraw, by nowe osoby zainteresowane Twoimi produktami lub usługami mogły w każdym miejscu i przez każde urządzenie zapoznać się z Twoją ofertę – w sposób przyjazny, intuicyjny i funkcjonalny. Daj się znaleźć w sieci i zostań tam na dłużej z zaktualizowaną, przebudowaną witryną na miarę XXI wieku.

Sprawdź nasze opinie w Google i zobacz ilu osobom już pomogliśmy.

Działamy regionalnie i nasze naprawy Stron Internetowych wykonywane są na terenach najczęściej Woj. Śląskiego i Małopolskiego. Wiele z naszych realizacji było wykonywanych w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Andrychów, Szczyrk, Wadowice, Wisła, Kęty, Tychy, Żory, Żywiec.

Ostatnie realizacjeZostaw numer telefonu. Oddzwonimy.