ClickCease

Obsługa stron internetowych

Naprawa, Modernizacja, Przebudowa stron internetowych Bielsko-Biała

Szukasz kompleksowych usług związanych z modernizacją, naprawą czy przebudową swojej strony?

Zadzwoń 796 346 601 lub napisz biuro@dev.maciejsikora.pl

Strony internetowe muszą być nie tylko przyjazne dla użytkowników, ale i powinny być aktualne, spełniać wszystkie wymagania techniczne, wyświetlać się we wszystkich rodzajach przeglądarek oraz na każdym urządzeniu – komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Obawiasz się, że Twoja strona nie spełnia tych wymogów? Zapraszamy Cię zatem do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w zakresie napraw, modernizacji i przebudowy witryn www.

Naprawa stron internetowych polega na wyeliminowania błędów, które sprawiają że witryna nie wyświetla i nie pracuje właściwie, a także na zaktualizowaniu strony zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W tym celu przenosimy witryny na nasz serwer produkcyjny, usuwamy usterki i aktualizujemy stronę.

Z kolei modernizacja stron www to kompleksowa usługa, w ramach której oferujemy przygotowanie planu modernizacji dla witryny: od wyeliminowania błędów, przeniesienie jej na serwer produkcyjny aż po wdrożenie i pomoc w obsłudze. Modernizując obecną stronę, zadbamy o jej responsywność, nowoczesny wygląd oraz dodatkowe funkcje. Wszystko po to, by spełnienia najwyższe standardy oraz wymogi wszystkich dostępnych na rynku przeglądarek. Nowoczesny interfejs strony www przyciągnie nowych użytkowników i pozwoli konkurować na rynku.

Niekiedy modernizacja i naprawa nie wystarczą – konieczna jest przebudowa strony internetowej. Polega ona na zlokalizowaniu błędów w grafikach i na podstronach. Wymaga usunięcia niedziałających skryptów, wyeliminowania wszystkich usterek, a także nieaktywnych funkcji. Taka usługa pomoże obniżyć współczynnik odrzuceń, zaktualizować CMS do nowszej wersji lub przenieść stronę na nowszy, wydajniejszy system. Przy okazji przebudowy strony można zadbać o jej modernizację od strony wizualnej i odpowiednio zoptymalizować ją pod wyszukiwarkę Google.

Naprawa, modernizacja i przebudowa to niejedyne usługi, jakie posiadamy w naszej ofercie. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi propozycjami. Tworzymy strony www od podstaw – zaczynając od analizy rynku, przez projekt, rejestrację domeny, szyfrowanie SSL, po wdrożenie go testowanie i szkolenie. Optymalizujemy strony pod kątem wyszukiwania w Google, prowadzimy także krótko- i długoterminowe kampanie reklamowe Google Ads (dawniej Adwords). Zajmujemy się także kompleksową obsługą firmy, od strony sprzętu, oprogramowania i audytu.

Sprawdź nasze opinie w Google i zobacz ilu osobom już pomogliśmy.

Działamy regionalnie i nasze naprawy Stron Internetowych wykonywane są na terenach najczęściej Woj. Śląskiego i Małopolskiego. Wiele z naszych realizacji było wykonywanych w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Andrychów, Szczyrk, Wadowice, Wisła, Kęty, Tychy, Żory, Żywiec.

Sprawdź także nasz Biznesowy Pakiet Na Start! Mamy dla Ciebie coś w GRATISIE!

Ostatnie realizacjeZostaw numer telefonu. Oddzwonimy.