ClickCease

Google Moja Firma – wizytówka w internecie

W dzisiejszych czasach widoczność firmy „w Internecie” to sprawa tak samo ważna, jak jej realne dobre położenie – a może nawet i ważniejsza. W dobie wszechobecnych komputerów to właśnie zazwyczaj od wyszukiwarek internetowych zaczyna się poszukiwanie informacji, które nas interesują. Priorytetem więc dla każdej firmy powinno być to, by być dobrze widocznym w wirtualnym świecie. Gdy ktoś wspomni o wyszukiwarce internetowej w Polsce, od razu nasuwa się na myśl „Google”.

Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to najpopularniejsza wyszukiwarka w naszym kraju. Aczkolwiek „Google” to nie tylko nazwa wyszukiwarki, ale i całego przedsiębiorstwa, które oferuje nam mnóstwo swoich produktów wzajemnie ze sobą powiązanych. Narzędzia oferowane przez nich są wykorzystywane przez olbrzymią rzeszę „zwykłych użytkowników” na całym świecie. „Google” jednak nie zapomniało też o firmach. Podali oni pomocną rękę każdej, oferując narzędzie „Google Moja Firma”. Pozwala ono m.in. na stworzenie i pozostawienie w omawianej wyszukiwarce wirtualnej wizytówki firmy, na której widoczne będą wszystkie najpotrzebniejsze informacje potrzebne do skontaktowania się z nią, czy też do znalezienia jej siedziby; firma korzystająca z produktu będzie również widoczna w mapach internetowych „Google”. Narzędzie pozwala nam też stworzyć prostą stronę internetową, na której umieścić można wszelakie informacje z nią związane, czy też zdjęcia.

Dzięki „Google Moja Firma” użytkownicy wyszukiwarki mogą też wystawiać oceny firmom, co z pewnością może być przydatne przy wyborze tej najbardziej odpowiedniej. Narzędzie dostarczy właścicielom firm mnóstwo informacji i statystyk związanych z klientami. Jest to tylko część z usług, które oferuje nam „Google” w związku ze swoim produktem. Z powyższych informacji jasno więc wynika, że „Google Moja Firma” to „must have” każdej firmy, która chce liczyć się na rynku. Do jego użytkowania niewątpliwie zachęci fakt, iż jest ono darmowe. Warto również wiedzieć znać ten fakt – firmy, które mają zweryfikowane informacje w „Google Moja Firma”, są dwa razy częściej uważane przez konsumentów za godne zaufania. Ta informacja chyba nikogo nie dziwi? Z „Google Moja Firma” korzystać można z komputerów stacjonarnych, jak i również przez urządzenia mobilne – wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację.Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.